Sojerowo

Sojer Sojer 25.03.2015, 13:56
Daddy came back!
2342V

Daddy came back!

Bycie graczem, mężem i ojcem jednocześnie...

Witam wszystkich po długiej przerwie!

Długo mnie tutaj nie było, wszak w moim życiu zaszło sporo zmian. Będąc od kołyski niemal graczem, teraz stałem się mężem i ojcem! Hardkorowy gracz ze mnie teraz mierny, bo poza moją pracą, która przecież także związana jest z grami, stałem się niemal niedzielnym graczem – mocne słowa, wiem! "Som plusy dodatnie i som plusy ujemne", ktoś w ten sposób mnie kiedyś oświecił sącząc ze mną z jednego kufla browca w pobliskim barze nieopodal mojego miejsca zamieszkania, w którym jeszcze do niedawna wpadaliśmy z kumplami regularnie. Teraz tekst trafia na niemal każdy możliwy mem. Czy ja narzekam? Żałuję? Ależ skąd! Piszę, bo chcę się z Wami podzielić moim statusem, który dopadł wreszcie i mnie. Rodzina!

No ale co z graniem?

Jedno wiem, w spokoju już nie zagram a jak już jakimś cudem się uda, to każdą sekundą, minutą przed konsolą delektuję się tak samo jak wtedy, kiedy wypadały mi mleczne zęby a ja pchałem nieustannie w usta tuzin kostek czekolady, bo tak mi smakowała! Radość z posiadania potomstwa, na dodatek zdrowego i w kumatego (Junior ma to po mnie), jest bezcenna – uwierzcie mi. Kilka dni temu spotkałem kumpla, który mówi mi "Sojer, nie chodź dumny jak paw, bo wyglądasz jakbyś został świeżo-upieczonym ojcem" – to trawił skubany 8-)

Nie będę ściemniał... Moje życie gracza uległo całkowitemu roz*ebaniu, póki co jest mi z tym dobrze. Pozdrawiam grających tatusiów, którzy podobnie jak ja, delektują się głupią migającą diodą na swoich PS-czwórkach w momencie startu i na tym kończą swoje granie! PIS-END-LOW!!!

Trzymajcie się i do następnego!

PS.1.Pochwalę się a co mi tam! Macie foto Sojera Juniora poniżej...

PS.2. Spodziewajcie się tekstów typowo-blogowych-luzackich-iście-sojerowych. Będzie się działo!

Tagi: gracz gry gracze psx extreme sojer tata życie gracza

Oceń notkę
+ +20 -

Oceń profil
+ +17 -
Sojer
Ranking: 2005 Poziom: 36
PD: 6716
REPUTACJA: 1754