Blog użytkownika Bioter

bioter

Bioter Bioter 26.05.2013, 12:33
WIELKA ANKIETA PPE:  Wybieramy top10 Antagonistów
1944V

WIELKA ANKIETA PPE: Wybieramy top10 Antagonistów

W pierwszej takiej ankiecie na PPE głosujemy by wyłonić subiektywne top10 najbardziej złowrogich czarnych charakterów w historii gier video.
Wejdź i oddaj swój głos, im więcej osób zagłosuję tym lepiej.

Pomysł na takie coś narodził się we wpisie "[Top5]Antagoniści", gdzie jak się okazało każdy ma inne typy, aż w końcu lukasz638 podsunął ideę głosowania, które wyłoni nasze top10.

Ankietę będę musiał nieco rozreklamować, dlatego wymusi to na mnie pisanie o niej w newsach ppe i zrobienie specjalnego tematu na forum( może uda się też załatwić jakiegoś newsa na głównej )aby zebrać możliwie największą liczbę głosów.

 

Sposób przeprowadzenia ankiety jest najlepszy jaki przyszedł mi do głowy, a miałem na celu wyeliminowanie różnych zawodów typu "a czemu nie mogę zagłosować na tego i tego?". Po kilku przemyśleniach możemy rozpocząć:

 

Wybory top10 antagonistów

 

 

Na wstępie kilka spraw organizacyjnych:

Po pierwsze, nie ma ankiety klikalnej z bardzo oczywistego względu. Otóż obawiałem się, że mógłbym kogoś w niej pominąć. Siłą rzeczy każdy z nas zagrywał się w różne gry.

 

Głosowanie odbywać będzie się w komentarzach na podanych niżej zasadach:

Każdy podaje  trzech swoich faworytów punktując ich od +1 do +3, dobrze by było aby też podać obok danej postaci grę/serię z której pochodzi. Dzięki temu bardziej zainteresowani będą mogli się bardziej zagłębić w temat.

 

Przykład:

Zły Kartofel +1        - "Tytuł Gry"

Podła Rzodkiewka +2   - "Tytuł Gry"

Złowrogi Pomidor +3    - "Tytuł Gry"

 

Dlaczego taki sposób glosowania? Dlatego, że na pewno każdy ma swoje osobiste podium i nie można trzech nawet najgorszych skurczybyków zapunktować tak samo, gdyż są to różne postacie. +3 przyznajesz  temu najbardziej złemu, +2 temu co zajmuje drugie miejsce w twoim osobistym rankingu antagonistów. +1 wręczasz postaci stojącej na najniższym schodku twojego podium. 

 

 

Dlaczego podawać 3 postacie a nie np. 5 czy 10? Dlatego, że glosujemy na absolutnie największych adwersarzy, a pierwsze trzy miejsca zajmują zawsze ci najgorsi(w tym przypadku to powód do dumy). Już nawet w moim wcześniejszym wpisie w komentarzach przewinęło się ponad 10 propozycji, dlatego top 10 najczarniejszych postaci na pewno dojdzie do skutku.

 

 

To co nie jest wymagane to pisanie dlaczego głosujesz na te, a nie inne postacie. Jednakże byłoby miło gdyby osoby głosujące napisały kilka słów o tym dlaczego on czy ona. Szczególnie w przypadku mało znanych złoczyńców.

 

Głosowanie potrwa 2 tygodnie( czyli do E3), zliczane będą te komentarze, które zawierają głosy na złe postacie z gier video.

I nie koniecznie muszą to być głosy na głównych Złoli danych gier, może to być równie dobrze jakiś podwładny szefa wszystkich szefów. I nie zapominajmy, iż niekiedy też postać, którą sterujemy może być tą złą.

 

Niniejszym zapraszam do oddawania swoich głosów.

 

Suma punktów da nam top10 według użytkowników PPE.

 

 

Pierwszy głos oddam ja dla przykładu

Tagi: ankieta antagonista gry video postacie przeciwnicy zły

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +52 -
Bioter
Ranking: 46 Poziom: 76
PD: 54428
REPUTACJA: 21496