Blog użytkownika Nemesis US

Nemesis US Nemesis US 09.06.2019, 13:55
Death Stranding I Czekamy! I EVIL TV
208V

Death Stranding I Czekamy! I EVIL TV

Czy jest osobą lubująca się w produkcjach sygnowanych nazwiskiem Hideo Kojimy nie czekająca na Death Stranding? Gry, o której powiedziano już tak dużo a wciąż wiadomo niewiele? W nowym materiale postanowiliśmy przyjrzeć się najbardziej wyczekiwanemu przez nas tytułowi na wyłączność dla PlayStation 4.

Każdy kolejny zwiastun Death Stranding jest nie tylko ciekawszy od poprzedniego ale jak zwykle pozostawia w naszych głowach więcej pytań niż odpowiedzi. I pomyśleć, że to wszystko zaczęło się od jednego momentu kiedy Konami po blisko 26 latach współpracy rozstało się w przykrych okolicznosciach z Hideo Kojimą. Na szczęście dla nas, graczy ten legendarny producent trafił w dobre ręce i wraz z doborową obsadą i już pod skrzydłami Sony powstaje być może jeden z czarnych koni tej generacji.

Czym jest Death Stranding? To w końcu gra osadzona w otwartym świecie, nie do końca zdefiniowana gatunkowo bo ma łączyć w sobie kilka cech o czym wspominają twórcy. Wraz z asynchronicznym trybem sieciowym, niezwykłym światem i wciąż nie do końca wyjaśnioną historią staje się w naszych oczach duchowym następcą MGSów. Tego właśnie chcemy najbardziej. Jakie są Wasze odczucia co do tej niezwykłej już teraz gry? Czy także liczycie na cos nowego i niecodziennego? Czy może uwazacie, że całość w obliczu całego marketingu i szumu wokół DS są lekko przereklamowane? Dajcie znać w komentarzach i podyskutujmy a tymczasem zapraszamy do nowego odcinka. Dziękujemy za Wasz czas! Do następnego.

Tagi: Death Stranding evil tv Kojima Productions playstation 4 ppe

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ +19 -
Nemesis US
Ranking: 1863 Poziom: 37
PD: 7092
REPUTACJA: 1170