SoQwirówka...

czyli mikser growo-sportowy z domieszką

SoQ SoQ 30.04.2010, 02:32
Gracze zdecydowali - klątwa rzucona
359V

Gracze zdecydowali - klątwa rzucona

Stało się. Wiemy już na kogo growa brać rzuciła paskudną klątwę, o której zgubnym działaniu donosiłem Wam niedawno. Zgodnie z oczekiwaniami, na okładce Maddena z numerkiem 11 pojawi się Drew Brees, czyli quaterback New Orleans Saints i bohater ostatniego meczu o Super Bowl. EA pokazało zatem oficjalny cover, natomiast sam Brees zdaje sobie wiele nie robić z budzącego strach za Oceanem przesądu.

Stało się. Wiemy już na kogo growa brać rzuciła paskudną klątwę, o której zgubnym działaniu donosiłem Wam niedawno. Zgodnie z oczekiwaniami, na okładce Maddena z numerkiem 11 pojawi się Drew Brees, czyli quaterback New Orleans Saints i bohater ostatniego meczu o Super Bowl. EA pokazało zatem oficjalny cover, natomiast sam Brees zdaje sobie wiele nie robić z budzącego strach za Oceanem przesądu.xxxxx
 


Przypomnijmy iż większość zawodników, którzy dostąpili zaszczytu pojawienia się na okładce kasowej serii od EA Sports, miało z tej racji problemy, a podczas sezonu najczęściej nękały ich kontuzje. Co na ten temat sądzi tegoroczny "nominowany"? - Każdy wie o tym przesądzie, ale ja patrzę na to jak na wyzwanie. Staram się na tym nie skupiać, bo dla mnie najwięcej znaczy fakt, że na okładkę trafiłem dzięki głosowaniu kibiców. To szczególne wyróżnienie - przyznał Brees.


Cóż, w startującym po wakacjach sezonie przekonamy się, czy zawodnikowi "Świętych" pomogą niebiosa i dołączy do grona tych, którzy wyszli z konfrontacji z klątwą Maddena bez szwanku.

 

Tagi:

Oceń notkę
+ +2 -

Oceń profil
+ +6 -
SoQ
Ranking: 3081 Poziom: 33
PD: 5480
REPUTACJA: 754