Blog użytkownika montana

montana

montana montana 15.08.2014, 13:28
Najlepsze recenzje użytkowników PPE część XLIII
276V

Najlepsze recenzje użytkowników PPE część XLIII

Dużo by opowiadać.

Bez liczenia wiem, że w poprzednim głosowaniu wygrał akolita, który zdecydowanie położył na łopatki resztę z recenzją Final Fantasy V. Drugi był Tom19 z tekstem Skate., a podium zamknął tym razem Astarell i jego Fire Emblem: Radiant Dawn. Gratuluję zwycięzcy, tym, co stanęli na podium oraz... tym, którzy żadnego głosu nie zdobyli. Może następnym razem.

 

Podawajcie  w komentarzu 3 tytuły recenzji, gdzie za pierwsze miejsce naliczane są 3 pkt, za drugie 2, a za trzecie punkcik jeden. Przypominam, że głosy od osób niezalogowanych nie są brane pod uwagę. PPE jest tak fajnym miejscem, że warto sobie założyć konto. Nie można również oddawać głosów na swój tekst. Prosiłbym też o oddawanie kompletu głosów, to jest 3 miejsc z wyraźnym zaznaczeniem kolejności. Recenzja, która zgarnie najwięcej punkciorów wyląduje na stronie głównej portalu.

 

Tym razem recenzje użytkowników zaaprobowane na portalu w okresie od 11 do 31 lipca tego roku. Jeden z tekstów został wrzucony na główną poza kolejką, więc naturalnie zostaje zdjęty z głosowania. W przypadku głosowania na któryś z tekstów o tej samej grze pamiętajcie wskazać jego autora. Doszliśmy przy okazji do miejsca, w którym prawdopodobnie braknie tekstów na następne głosowanie za tydzień. W związku z tym na główną będą sukcesywnie wrzucane stare recenzje z początków głosowania, które również wygrały (i to czasem z 19 tekstami!), ale nie było wtedy jeszcze głównej.

 

Oddajemy 3 głosy na podane teksty:

1. Uncharted 2: Among Thieves by montana

2. Uncharted 2: Among Thieves by Kazuya86

3. Assassin's Creed III

4. Ar tonelico: Melody of Elemia

5. The Walking Dead - Season One

6. Dead Space 3

7. Gothic

8. Ojciec Chrzestny (aka. The Godfather)

9. Sly 2: Band of Thieves

10. Batman: Arkham Origins

 

Głosowanie trwa od 15 do 21 sierpnia włącznie.

 

I zgodnie z życzeniem Daaka szalony afroamerykanin:

Tagi: najlepsze recenzje ppe najlepsze recenzje użytkowników recenzje gier

Oceń notkę
+ +11 -

Go ahead, make my day!
Oceń profil
+ +147 -
montana
Ranking: 15 Poziom: 81
PD: 66336
REPUTACJA: 42135