Blog użytkownika montana

montana

montana montana 18.04.2014, 16:07
Najlepsze recenzje użytkowników PPE część XXVI
339V

Najlepsze recenzje użytkowników PPE część XXVI

Najlepszy tekst pojawi się na stronie głównej portalu. Jak Bóg da.

Łelkom. W ostatnim tygodniu całkowicie nowa twarz na ringu, to jest ciwa22 z tekstem o Shaun White Snowboarding zarządził i pozostali musieli uznać jego wyższość. A ci pozostali to repip z recenzją Crash Team Racing i montana, który zrecenzował Onimusha: Dawn of Dreams. Kolejny raz pojedyncze punkty zadecydowały o ostatecznym podium. Niemniej jednak gratuluję wam i sobie.

 

Chronologicznie 10 następnych tekstów, na które głosujemy w tym tygodniu, a które zostały opublikowane na stronie w dniach 19-23 stycznia  tego roku. Podawajcie  w komentarzu 3 tytuły recenzji, gdzie za pierwsze miejsce naliczane są 3 pkt, za drugie 2, a za trzecie punkcik jeden. Przypominam, że głosy od osób niezalogowanych nie są brane pod uwagę. PPE jest tak fajnym miejscem, że warto sobie założyć konto. Nie można również oddawać głosów na swój tekst. Prosiłbym też o oddawanie kompletu głosów, to jest 3 miejsc z wyraźnym zaznaczeniem kolejności. Recenzja, która zgarnie najwięcej punkciorów wyląduje na stronie głównej portalu.

 

Jako, że remisu na szczycie jeszcze nie było, ale coraz częściej teksty się o niego ocierają to pozwoliłem sobie ustalić zasady, które mogą kiedyś zadecydować o zwycięstwie. Jeżeli 2 lub więcej tekstów zdobędą tą samą, największą liczbę głosów to decydować będzie ilość punktów za 3, potem za 2, a jeżeli i to nie wyłoni zwycięzcy to zrobi to ilość plusów w tekstach.

 

Głosujemy tym razem na poniższe teksty:

 

1. Syberia

2. Resogun

3. Shadow of the Colossus

4. Apache: Air Assault

5. Super Mario 3D Land

6. Alice: Madness Returns

7. The Legend of Zelda: Twilight Princess

8. Chrono Trigger

9. Patapon 3

10. Beyond Good & Evil

 

 

 

Głosowanie trwa od 18 do 24 kwietnia włącznie. Przy okazji jako, iż idą święta, które może nie są tak spektakularne jak te z grudnia to życzę wszystkim dużo zdrowia, smacznych jajek i rodzinnej atmosfery podczas nich. I może jakiś easter eggów od zająca.

 

Z racji tego, że Iron nie tylko się w końcu wyrobił, ale i ktoś nawet jeszcze zagłosował po nim to zamówiona przez niego kiedyś tam piosnka, przy której podobno zalewa się łzami:

Tagi: najlepsze recenzje ppe najlepsze recenzje użytkowników

Oceń notkę
+ +17 -

Go ahead, make my day!
Oceń profil
+ +146 -
montana
Ranking: 18 Poziom: 81
PD: 66815
REPUTACJA: 42101