Blog użytkownika montana

montana

montana montana 24.12.2013, 13:19
Najlepsze recenzje użytkowników PPE część X
477V

Najlepsze recenzje użytkowników PPE część X

W wigilię jeszcze nie głosowaliśmy.

Na wstępie chciałbym życzyć wszystkim ze wskazaniem na wszystkich wesołych świąt i udanej passy zarówno w swoim hobbym, jak i bardziej przyziemnych sprawach. Apeluję, żeby w godzinach wieczornych nie sprawdzać czy wpadnie jakiś wigilijny aczik, a zasiąść z rodziną jak człowiek do stołu. Jeszcze raz radosnych świąt i rodzinnej atmosfery.

 

Przechodząc już do meritum sprawy to w poprzednim tygodniu swoje 5 minut mieli nintendowcy. Luigi's Mansion: Dark Moon napisane przez użytkownika Sycho141 zwyciężyło bez dwóch zdań przeganiając recenzję LIMBO, które zrecenzował Pablos Mobile i Need for Speed Undercover, któremu to przyjrzał się Sephirothek. Gratuluję wygranym, a ci, którzy nie głosowali mam nadzieję, że zostaną w domu sami na święta (najlepiej na strychu).

 

Po raz kolejny dla niezorientowanych niosę oczywistą nowinę, że teksty w głosowaniu pojawiają się chronologicznie i tak np. w tym tygodniu głosujemy na recenzje opublikowane na portalu od 23 do 31 lipca tego roku. Bez zbędnego mielenia jęzorem chronologicznie 10 następnych tekstów, na które głosujemy w tym tygodniu. Podawajcie  w komentarzu 3 tytuły recenzji, gdzie za pierwsze miejsce naliczane są 3 pkt, za drugie 2, a za trzecie punkcik jeden. Przypominam, że głosy od osób niezalogowanych nie są brane pod uwagę. PPE jest tak fajnym miejscem, że warto sobie założyć konto

 

Święta już tuż za rogiem, ale zanim zasiądziemy do świątecznego stołu proponuję zagłosować na któryś z tekstów napisanych przez użytkowników portalu:

 

1. Need for Speed Shift

2. Call of Duty: Black Ops II

3. Destroy All Humans! 2

4. Sports Champions

5. Tekken Tag Tournament

6. Oddworld: Abe's Odyssey

7. Marvel vs. Capcom Origins

8. MotorStorm: Arctic Edge

9. Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2

10. Crash Bandicoot

 

 

Głosowanie trwa od 24 do 30 grudnia włącznie. Nagrodą jest roczny zapas śledzi.

 

W listach, które do mnie piszecie wspominacie, że liczycie na kolędy Feela oraz Krzysia Krawczyka, ale niestety jutjub zabronił słuchania takich piosenek, więc coś bardziej egzotycznego, ale myślę, że trzymające poziom:

 

 

A kurczę mogłem to rozbić na 3 blogi, by było więcej punktów.

P.S. Naprawdę jest achievement za pisanie w wigilię <zdziwiony>.

Tagi: najlepsze recenzje ppe najlepsze recenzje użytkowników

Oceń notkę
+ +10 -

Go ahead, make my day!
Oceń profil
+ +147 -
montana
Ranking: 16 Poziom: 81
PD: 66424
REPUTACJA: 42111