Blog użytkownika Octavio

Octavio Octavio 15.12.2018, 17:53
MY PS4 LIFE - Twój spersonalizowany film jest już gotowy
350V

MY PS4 LIFE - Twój spersonalizowany film jest już gotowy

Dziękujemy za pięć fantastycznych lat spędzonych w rodzinie PlayStation. Udostępnij swój klip na Facebook i Twii... NA PPE, aby pokazać światu swoje najfajniejsze chwile spędzone z PS4.

Czytałem na PPE o akcji MY PS4 Life ale jej efekt zobaczyłem dopiero dzięki linkowi który zapodał SajmonLDZ. Szybko więc wszedłem na swoje konto na Playstation.com i czym prędzej wygenerowałem swój własny film.

https://www.plays(...)s4-life/

Proste, a przede wszystkim dające bezcenną wiedzę o tym ile czasu spędziliśmy ze swoją konsolą informacje możemy otrzymać tylko dzięki tej akcji. Filmik generuje się kilka minut po czym link do niego możemy umieścić na Facebook czy Twitterze. Ja jednak nie korzystam z żadnego z nich. Pozostaje mi więc liczyć na bezpośrednie linki lub możecie zrobić tak jak ja i ściągnąć filmik który mało zajmuje i udostępnić go na Youtube, a następnie wkleić link w komentarzu. Pozwoli to nam na bliższe poznanie naszych preferencji i lepszą integrację społeczności Playstation na PPE.

51 gier, prawie 2500 godzin, prawie 2500 trofeów w tym 32 PLATYNY i trofeum które zdobyło tylko 3161 osób na świecie. A jak wam poszło?

Tagi:

Oceń notkę
+ +12 -

Fundacja "Polacy dla Polaków"
Oceń profil
+ +25 -
Octavio
Ranking: 297 Poziom: 54
PD: 20385
REPUTACJA: 3934