Blog użytkownika mastefix

mastefix

mastefix mastefix 26.05.2013, 09:08
Czy PS4 ustrzeże się błędów XO?? I do czego zmierzają nextgenowe konsole?
338V

Czy PS4 ustrzeże się błędów XO?? I do czego zmierzają nextgenowe konsole?

Jak myślicie, czy Sony też wyjdzie z jakimś "genialnym" pomysłem jak np, płatne używki czy obowiązkowe podłączenie konsoli do sieci. Ja wiem, że wszystko kręci się wokół pieniędzy. Ale czy nie lepiej zarobić na zadowolonych klientach którzy kupują sprzęt, gry, dodatkowy abonament i peryferia do konsol. A nie są do tego zmuszani - Xbox Live.

Do czego dążę? Do tego, że podoba mi się to co robiło Sony w czasie świetności PS3 [nie mówię o wyglądzie konsoli cenie itp.] czyli np. opcjonalny PS+. Chcę to płacę - płacę - dostaję bonusy, gry ect. Czy dalsze wspieranie konsoli nawet po wyjściu nowej generacji . A nie uśmiercanie jej na siłę tylko po to by spragnieni nowych gier ludzie kupowali "moją nową konsolę". Chciał bym, żeby było tak dalej, ponieważ konsola dla mnie kojarzy się z rozrywką, [wychowałem się na PSX-e] wkładam płytę i gram nie chcę się zastanawiać czy mam internet czy grę mam nową czy pożyczoną od kolegi - o czym za chwilę - i czy umiem odpowiedzieć po Angielsku Kinektowi;).

Ale chcę wrócić jeszcze do płacenia za używki. A co jak chcę pożyczyć grę od kumpla? To też muszę za to płacić? Przecież to absurd - jeśli tymi prawami będą się rządzić konsole obecnej generacji to straci to rację bytu:(. I dziwię się M$, że się na to zdecydowali. Oby Sony poszło po rozum do głowy i nie strzeliło sobie w kolano bo na błędach konkurencji można dużo zarobić.

A jakie jest Wasze zdanie. Tylko odpuśćmy sobie "hejtowanie" danej konsoli tylko piszcie  czego oczekujecie po nowej generacji.

Tagi:

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ 0 -
mastefix
Ranking: 2508 Poziom: 35
PD: 6319
REPUTACJA: 244