Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2020
System PS5 działa błyskawicznie. Sprawdzamy wszystkie opcje menu PlayStation 5
1880V

System PS5 działa błyskawicznie. Sprawdzamy wszystkie opcje menu PlayStation 5

Sony wita nową generację zupełnie nowym systemem, który stawia na szybkość i możliwość wykorzystywania specjalnych zakładek. Chcecie się przekonać, co dokładnie może zaoferować menu PlayStation 5? Sprawdźcie nasz materiał.

W naszej recenzji PS5 mogłem skupić się wyłącznie na kilku elementach menu PlayStation 5 – w tekście opisałem szerzej możliwości związane z grami czy też włączaniem specjalnych porad przygotowanych przez deweloperów.

Teraz jednak możemy już pokazać, jak dokładnie wygląda menu PS5, więc znalazłem ostatnio chwilę, by przygotować materiał, na którym zobaczycie wszystkie zakładki PlayStation 5. Na filmie zerkniecie na pokaz PlayStation Store (płynne przejście pomiędzy zakładkami i brak jakiegokolwiek wczytywania), ofertę PlayStation Plus Collection, zakładkę z grami czy też poszczególne elementy takie jak ustawienia.

Na filmie znajdziecie także pokaz, jak szybko może włączyć się Spider-Man oraz jak sytuacja działa w przypadku Astro's Playroom – tutaj korzystam z opcji „przełączenia”, którą niektórzy mylnie łączyli z odpowiedzią na Quick Resume.

W samym systemie brakuje mi między innymi folderów, ale będą szczerym – bardzo łatwo można się przyzwyczaić do nowej wizji Sony. Nadal nie jestem pewien, czy deweloperzy będą chętnie opracowywać te „pomoce”, ale na pewno jest to ciekawa opcja.

Tagi: PlayStation 5 PS5 Sony