2266V

Jest pierwszy zwiastun Rogue One: A Star Wars Story!

W grudniu będziemy świadkami wielkiego wydarzenia. Sympatycy uniwersum Star Wars będą uczestniczyć w kolejnej przygodzie, która właśnie została zaprezentowana na pierwszym zwiastunie. Materiał w intrygujący sposób przedstawia opowieść. 

Kilka godzin temu śmialiśmy się w redakcji z polskiego tłumaczenia Rogue One: A Star Wars Story, czyli z „Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie”. Pewnie jeszcze wielokrotnie będziemy wspominać tę wyjątkową nazwę, ale teraz pora skupić się na większym mięsku.

W Sieci wylądował obiecany zwiastun, który... Intryguje. Twórcy przedstawiają bohaterów i zapowiadają ich wielką misję. W opowieści grupa rebeliantów stanie przed bardzo trudnym zadaniem wykradzenia planów Gwiazdy Śmierci.

W roli głównej wystąpi Felicity Jones, którą możecie kojarzyć między innymi z „Teoria wszystkiego”, „Niesamowity Spider-Man 2”, czy też „Kobieta w ukryciu”. Scenariusz do opowieści napisał Chris Weitz („Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów”, „Był sobie chłopiec”, „Kopciuszek”), natomiast za reżyserię odpowiada Gareth Edwards („Strefa X”, „Godzilla”).

Jak Wam się podoba pierwsza zapowiedź Rogue One: A Star Wars Story?

"Łotr Jeden" to pierwszy film z cyklu "Gwiezdne wojny - historie". Opowiada historię buntowników próbujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci.

Opublikowany przez Star Wars na 7 kwietnia 2016

Źródło: YouTube.com