1121V

Ghost in the Shell: The New Movie otrzymał nowy zwiastun - premiera w listopadzie

Uniwersum Ghost in the Shell jest cenione na całym świecie, więc nikogo nie powinno dziwić, że twórcy przedstawiają fanom kolejne opowieści w tym wyjątkowym uniwersum. Scarlett Johansson przygotowuje się do pełnometrażowego filmu, ale zanim odbędzie się premiera, miłośnicy zobaczą kolejną ciekawą animację. Zerknijcie na najnowszy zwiastun. 

Ghost in the Shell: The New Movie zadebiutuje już w listopadzie. Twórcy za pomocą tej animacji rozszerzają uniwersum i pozwalają nam bliżej poznać ulubionych bohaterów. Produkcja początkowo zadebiutowała na japońskim rynku i zebrała wiele pozytywnych opinii. Autorzy postanowili nie czekać z lokalizacją i dzięki temu zainteresowani już teraz mogą przygotowywać się na tę opowieść.

Wydarzenia zostały umiejscowione po Ghost in the Shell: Arise. Autorzy przedstawiają historię po „największym wydarzeniu od czasu wojny”, czyli zabójstwie premiera Japonii. Specjalny oddział zostanie powołany, by poznać prawdę o tym morderstwie.

Warto na pewno przypomnieć, że w 2017 roku zadebiutuje film w reżyserii Ruperta Sandersa, w którym wystąpi między innymi Scarlett Johansson. Reżyserami twórczości zostali Jamie Moss i William Wheele.

Źródło: YouTube.com

Tagi: ghost in the shell ghost in the shell: the new movie trailer zwiastun