F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

F1 22 Poradnik

F1 22 - Zapisywanie gry, czy można opuścić sesję, nie tracąc postępu?

Mateusz Wróbel | 02.07, 08:00

F1 22 - Zapisywanie gry, czy można opuścić sesję, nie tracąc postępu?

Czy można zapisać grę F1 22?

F1 22 oferuje różnorakie wyścigi. Możesz wziąć udział w krótkich sesjach liczących nawet kilka okrążeń lub bardzo długich wyścigach, mogących potrwać nawet przeszło godzinę. Podczas zabawy single-player możesz przerwać grę (w trybie sieciowym nie ma coś takiego oczywiście miejsca), ale czy można zapisać postęp i opuścić grę?

F1 22 - Zapisywanie gry, czy można opuścić sesję, nie tracąc postępu?

Jak się okazuje - możesz zapisać postęp w F1 22. Przechodząc do pauzy, zauważysz na samym dole kafelek odpowiadający za zapisywanie gry. Po wejściu w niego Twoim oczom ukażą się dwie opcje. Sam zapis sprawi, że dalej będziesz mógł kontynuować wyścig - możesz dmuchać na zimne i zapisać sesję wcześniej, aby w razie problemów z komputerem czy błędu gry móc wrócić do danego punktu gry (automatyczne save'y podczas wyścigów nie występują).

Z kolei "zapisz i wyjdź" odpowiada za zapisanie sesji i wyjście z gry. Potem, aktywując karierę czy przerwane Grand Prix, wznowisz wyścig w tym samym miejscu, w którym skończyłeś zabawę.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper