F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

F1 22 Poradnik

F1 22 - Inżynier wyścigowy, najważniejsze komendy dla zespołu

Mateusz Wróbel | 02.07, 08:00

F1 22 - Inżynier wyścigowy, najważniejsze komendy dla zespołu

Najważniejsze komendy wyścigowe dla inżyniera w F1 22.

W tegorocznej odsłonie serii F1 postanowiono postawić na nowego inżyniera wyścigowego. Żegnamy Jeffa, a zamiast niego witamy jednego z byłych pracowników Mclarena.

Podobnie, jak w F1 2021, podczas różnych sesji możemy porozmawiać z inżynierem wyścigowym i zapytać się go o różne rzeczy. Najlepiej robić to w trakcie wyścigów, na prostych odcinkach, kiedy nie musisz wytężać umysłu i pokonywać kręte sektory.

F1 22 - Inżynier wyścigowy, najważniejsze komendy dla zespołu

Jakie komendy dają najwięcej informacji? Podajemy je poniżej (pamiętaj, że lista poleceń do inżyniera dzieli się na trzy strony):

  • Zjedź do boksu na tym okrążeniu - sygnalizacja przedwczesnej wizyty w boksie (przydatne dla osób, które korzystają z linii jazdy).
  • Stan pojazdu - inżynier poda Ci informacje o ewentualnych uszkodzeniach skrzydła (nawet jeśli są malutkie, a nie widać ich na ekranie wielofunkcyjnym). Jeśli nic nie wspomni o przednim skrzydle, to znaczy, że Twój bolid jest w pełni sprawny.
  • Prognoza pogody - inżynier poda Ci informacje o warunkach atmosferycznych. Jeśli nadejdzie deszcz, to wspomni, kiedy zacznie padać.
Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper