Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - stawanie się niewidzialnym, jak aktywować zdolność?

Jak stać się niewidzialnym w Rainbow Six Extraction?

Rozdział 23

Bez wątpienia jedną z ciekawszych zdolności w Rainbow Six Extraction jest możliwość stania się niewidzialnym na przynajmniej kilka sekund. Pomaga to w oszukaniu przeciwników, zakradaniu się do wybranych miejsc niezauważenie czy nawet szybkiej próbie ucieknięcia z obszaru poszukiwań. Warto wspomnieć w tym miejscu, że ciche podejście najlepiej sprawdza się w solowej rozgrywce.

Vigil jest idealnym operatorem do zabawy w pojedynkę. To on posiada wgrany do swojego systemu skill, który po włączeniu aktywuje kamuflaż. Na kilka sekund stajesz się niewidzialny i możesz dostać się w prawie każde miejsce niezauważony.

Zdolność wyłącza się, gdy na Twojej drodze stanie wróg (nie może on przenikać przez Twoje ciało), zabijesz kogoś po cichu, zrealizujesz główny cel, czy też wyciągniesz broń i zaczniesz z niej strzelać. Wykonując jakieś ważne czynności musisz liczyć się z tym, że kamuflaż Vigila zostanie wyłączony.

Rozdział 23

Źródło: własne

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper