Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - pasek zdrowia, uzupełnianie amunicji, gadżetów i HP

Jak uzupełniać zdrowie, amunicję oraz zdolności w Rainbow Six Extraction?

Rozdział 16

Podczas wykonywania wszelakich misji w Rainbow Six Extraction będziesz tracił zdrowie, amunicję, granaty, czy nawet zdolności, jeśli automatycznie się nie odnawiają (np. strzykawki w pistolecie leczniczym Doca musisz manualnie uzupełnić, ale radar odkrywający wrogów Liona odnawia się już automatycznie).

Nie musisz czekać do dotarcia do punktu kontrolnego, w którym uzupełnisz zapasy - w nich zawsze jest umieszczona minimum jedna apteczka, jedna skrzynka z amunicją, jedna skrzynka ze zdolnościami, a także skrzynka REACT uzupełniająca zapasy.

Wystarczy dokładnie eksplorować tereny (po przejściu do menu rozgrywki znajdziesz mapę, a pod nimi ilość pozostałych skrzyń z zapasami!) i otwierać drzwi, które nie prowadzą od razu do celu. Gdy tylko zbliżysz się do jednej z wyżej wymienionych skrzynek jej kontury zostaną pogrubione, a więc zobaczysz ją bez większych problemów. Jeśli nie jest Ci obecnie potrzebna pamiętaj, aby ją oznaczyć swoim kompanom za pomocą górnego przycisku w krzyżyku (pad DualSense).

Pamiętaj, że nie możesz rozdzielać skrzynek i dzielić się łupem z innymi graczem! Jednakże jest ich ogólnie więcej niż w trybie single-player, więc na brak amunicji nie powinieneś narzekać.

Źródło: własne

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper