New World - poradnik do gry. Porady, frakcje, ekspedycje, mapa, wojna, profesje, cechy, zadania, buildy, tryby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

New World - poradnik do gry. Porady, frakcje, ekspedycje, mapa, wojna, profesje, cechy, zadania, buildy, tryby

New World - poradnik do gry. Porady, frakcje, ekspedycje, mapa, wojna, profesje, cechy, zadania, buildy, tryby

Mateusz Wróbel | 30.09.2021, 23:18

New World: długie czekanie w kolejce - jak je ominąć?

Jak to już bywa w przypadku ogromnych gier sieciowych, twórcy New World nie przewidzieli, że zainteresowanie ich MMORPG-iem będzie aż tak wysokie. Od dnia premiery, czyli 28 września, gracze zmagają się z ogromnymi kolejkami na serwer. Mimo długiego oczekiwania w międzyczasie może wyskoczyć błąd połączenia z serwerami gry, co sprawi, że zostaniemy przesunięci na koniec poczekalni.

Jest to bardzo irytujące, ale Amazon Games robi wszystko, aby zapewnić zainteresowanym jak najszybszy dostęp do rozgrywki. Deweloperzy dodają do New World kolejne serwery podzielone na poszczególne regiony, dzięki czemu możemy dołączyć do rozgrywki bardzo szybko. Wystarczy przejść na listę serwerów widocznych z poziomu menu.

Jeśli zauważysz, że przy którymś z nich oczekiwanych graczy jest mało (druga rubryka od prawej), możesz stworzyć nową postać na rzeczonym serwerze. Sprawi to, że rozpoczniesz zabawę od razu kosztem tworzenia całkowicie nowego bohatera.

New World: Przeniesienie postaci na inny serwer

Ważne pytanie brzmi następująco: czy możemy przenieść swój progres na inny serwer? Niestety, ale nie ma takiej możliwości, więc jeśli chcemy szybko dołączyć do rozgrywki, gdy Amazon Games musi poradzić sobie z obleganiem pierwszych serwerów, jesteśmy zmuszeni rozpocząć zabawę od nowa.

Region europejski pozwala stworzyć dwie postacie, więc nie musisz od razu usuwać tej pierwszej. Jeśli jednak zależy Ci na swoim pierwotnym nicku, będziesz musiał to uczynić. W innym przypadku - wymyśl sobie nowy pseudonim.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PYTANIA