Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 09.02.2015 17:50
Nowe informacje o Persona 5 wprost od Famitsu
453V

Nowe informacje o Persona 5 wprost od Famitsu

A wraz z nimi trochę detali na temat nowej filozofii tworzenia lochów w Persona 5 (PS4). Podsumujmy również, co wiemy o głównym bohaterze.

Z ostatnich wieści wiemy już, że protagonista będzie drugorocznym studentem, który w trakcie wiosny postanowił przenieść się do wielkiego miasta. Samo w sobie jest to odwrotna koncepcja w stosunku do tego, co mogliśmy zobaczyć w Persona 4.

W mieście będzie mieszkał z przyjaciółmi swoich rodziców. Opiekunowie głównego bohatera są właścicielami kawiarni i to prawdopodobnie jej piętro będziemy okupowali jako nasz pokój. Akcja gry będzie miała miejsce w dzielnicy przypominającą japońską Shibuyę. Ze względu na jej charakter możemy spodziewać się wysokich wieżowców, świateł i neonów oraz oczywiście tłumów ludzi.

Lochy, które dotychczas widzieliśmy na zwiastunie, nie są losowo generowane. Większość miejsc została predefiniowana z góry ze względu na możliwość większego oskryptowania danych lokacji, ale nie znaczy to, że losowe elementy zniknęły z gry całkowicie.

Persona 5 (PS4) pojawi się w 2015 roku na PlayStation 4 i PlayStation 3.

Źródło: http://gematsu.com/2015/02/persona-5-protagonist-first-persona-arsene

Tagi: Atlus Persona 5 playstation 3 playstation 4