Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.02.2015 17:22
Capcom pracuje nad ponad 10 sieciowymi grami
374V

Capcom pracuje nad ponad 10 sieciowymi grami

Jeszcze kilka lat temu, na hasło "Capcom pracuje nad ponad 10 grami" wszyscy podskoczyliby z radości i licytowali się, które serie dostaną nową część. Dzisiaj jednak pozostaje siąść i ciężko wzdychać. Albowiem te "ponad 10 gier" to produkcje sieciowe.

Yoshinori Ono i Kazunori Sugiura w najnowszym numerze Famitsu mieli okazję porozmawiać z redaktorem magazynu i przyszłości Capcom Online Games. Na pierwszy ogień poszło Dragon's Dogma Online (PS4), które na dzień dobry pojawi się w Japonii, a debiut poza nią to trochę strzelanie w ciemno, ale nie znaczy to, że anglojęzycznej wersji nie dostaniemy.

Deep Down (PS4)? Ono potwierdził, że firma ciężko pracuje nad tym tytułem i zapowiedział pokaz czegoś "dużego" w tym roku.

Sugiura poruszył temat nowych produkcji. Tych, jeszcze nie ujawnionych jest ponad 10, część powinniśmy zobaczyć jeszcze w tym roku. Ale ja osobiście nie nastawiałbym się raczej na premierę poza Japonią, gdyż tego typu produkcje tworzone są właśnie dlatego, że w Japonii łatwiej o bazę graczy w grach sieciowych niż zwykłych, single'owych produkcjach.

Źródło: http://blog.esuteru.com/archives/8052336.html

Tagi: