Daniel Stroński Daniel Stroński 05.02.2015 11:12
Zamień mnie w zombie lub ogromne tofu w Hyperdevotion Noire: Goddess Black Hear
1126V

Zamień mnie w zombie lub ogromne tofu w Hyperdevotion Noire: Goddess Black Hear

Wojny konsol, w które wcielają się skąpo odziane dziewczęta, trafią do Europy pod koniec lutego w formie spin-offa serii Hyperdimension Neptunia - Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart (PS Vita). Mamy nowe zrzuty i fragmenty rozgrywki.

W przeciwieństwie do świata serii Neptunia, zamiast świata Gamindustri dostaniemy podobny mu, choć oddzielny, Gamarket. Procesory czterech państw są w stanie ciągłej wojny, lecz pewnego dnia dziwna siła odbiera im moce. Teraz CPU muszą się zjednoczyć, by pokonać zagrożenie.
 
Gra opiera się na turowym systemie walki, w którym poprowadzimy do walki swoje jednostki i wykorzystamy otoczenie w walce z wrogiem. Twórcy chwalą się także licznymi negatywnymi efektami zdobywanymi w bojach, przez które nasza postać może zostać rozpikselowana czy zamieniona w zombie lub... wielkie tofu. Między starciami spędzimy czas z naszymi towarzyszami, a wysoki współczynnik przyjaźni przełoży się na bonusy już na polu walki. 

Niżej galeria, gdzie zobaczyć można te negatywne efekty, a wcześniej dwa materiał z rozgrywki - ataki specjalne Blanc i Estelle.

Europejska premiera jeszcze w tym miesiącu, 27 lutego.

Źródło: http://gematsu.com/2015/02/hyperdimension-neptunia-u-hyperdevotion-noire-screenshots

Tagi: galeria Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart idea factory playstation vita wideo