Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 26.01.2015 16:05
Ponad 10 minut rozgrywki i świeżutka galeria z Wiedźmin 3: Dziki Gon!
2876V

Ponad 10 minut rozgrywki i świeżutka galeria z Wiedźmin 3: Dziki Gon!

Wydawca udostępnił całkowicie nowy materiał wideo z Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4). Na nim zaś zobaczymy bezpośrednią rozgrywkę z do tej pory nigdzie wcześniej nie pokazywanych fragmentów gry. Całości dopełnia otrzymana na pokazach galeria! Chcecie zobaczyć, jak prezentuje się w tytule walka lub poczuć przez chwilę klimat wysp Skellige? Za chwilę będziecie mieli okazję!

Początek materiału wideo prezentuje fragment gry z wysp Skellige, a gdzieś w okolicach piątej minuty będziecie mogli przyjrzeć się temu, co można będzie zobaczyć w prologu gry. Potem na chwilę przeniesiemy się do pałacu Emhyra var Emreisa, który wydaje się być bardzo zaniepokojony wydarzeniami toczącymi się wokół Ciri. Zaprezentowana rozgrywka jest prawdopodobnie mieszanką tego, co będziemy mogli zobaczyć na komputerach stacjonarnych i konsolach.

Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4) w wersji przedstawionej przez deweloperów prezentuje się niezwykle ładnie i miejmy nadzieję, że wydanie na konsolach obecnej już generacji nie będzie specjalnie odstawało.

Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się 19 maja 2015 roku na PlayStation 4.

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: CD Projekt RED galeria playstation 4 wideo Wiedźmin 3: Dziki Gon