Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 22.12.2014 19:48
Instancje i rajdy w Resident Evil Revelations 2 – galeria
1226V

Instancje i rajdy w Resident Evil Revelations 2 – galeria

Residenty praktycznie zawsze miały jakieś dodatkowe i niepowiązane z kampanią tryby. Nie inaczej jest w Resident Evil: Revelations 2 (PS4), w którym pojawi się „Raid Mode” mocno nawiązujące w swej formule do gier RPG. Zbierzcie swoich znajomych i przygotujcie się na zabijanie hord zombiaków, zdobywanie punktów doświadczenia oraz łupów!

„Raid Mode” w założeniu ma opierać się o zabawę w zabijanie kolejnych przeciwników i pozyskiwanie porzuconych przez nich skarbów. Zdobyte bronie mogą być ulepszane w celu mordowania kolejnych martwych już przeciwników, których siła z każdym etapem będzie rosła. Taką formułę widzieliśmy już w poprzedniej odsłonie tytułu, ale tym razem ulegnie ona drobnej modyfikacji.

Przede wszystkim pojawi się możliwość dostosowania postaci. Do wyboru będziemy mieli dziesiątki bohaterów o przeróżnych zdolnościach i oczywiście w pełni modyfikowalnym wyposażeniu. Po pojawieniu się na planszy naszym głównym zadaniem będzie zniszczenie jakiegoś elementu na samym jej końcu. Bez eksploracji etapu i odkrywania specjalnych skrzynek z losowym uzbrojeniem, nie będziemy mogli jednak w nieskończoność posuwać się do przodu i w końcu zwyczajnie utkniemy.

Na pomoc na szczęście mogą przyjść nam nasi znajomi, gdyż „Raid Mode” w Resident Evil: Revelations 2 (PS4) będzie zawierał tryb kooperacyjny. Nie ma także problemu, aby odpalić tryb dzielonego ekranu i grać wspólnie ze znajomym na jednej kanapie.

Źródło: http://www.capcom.co.jp/rev2/

Tagi: Capcom galeria PLAYSTATION 3 playstation 4 playstation vita resident evil: revelation 2