Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 09.12.2014 19:51
Nie masz DLC do Destiny? Bungie to nie interesuje i zablokuje ci dostęp do wcześniejszych aktywności
3070V

Nie masz DLC do Destiny? Bungie to nie interesuje i zablokuje ci dostęp do wcześniejszych aktywności

Sprawy z Destiny (PS4) przypominają coraz częściej niekończącą się epopeję. W tym odcinku każdy kto nie kupi najnowszego DLC, straci dostęp do najważniejszych końcowych aktywności. Mowa tutaj o rzeczach, które już były w grze przed pojawieniem się rozszerzenia.

Nightfall, misja typu „strike” zostanie zablokowana dla graczy nie posiadających najnowszego rozszerzenia. Nie ma tutaj żadnej alternatywy dla osób, które chcą jeszcze poczekać z zakupem. Albo kupicie DLC, albo zapomnijcie o dotychczas pozyskiwanych egzotycznych łupach w Destiny (PS4).

Mało? Jeśli nie posiadacie DLC, to na „strike playlist” przestaną się także pojawiać łupy z różnych poziomów trudności. Do tej pory dało się zgarnąć wszystko, teraz jednak nie będzie to możliwe.

W praktyce oznacza to, że zdobywanie poziomów i wyposażenia bez posiadania DLC będzie znacznie bardziej utrudnione. Głębiej się zastanawiając, Bungie zrobiło coś kiedyś podobnego z Halo 3, gdzie także bez posiadania najnowszych DLC gra była znacznie bardziej utrudniona. Niezależnie od tego niesmak pozostaje, kiedy zawartość w grze zostaje zablokowana, choć przecież była dostępna w momencie zakupu.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=948499

Tagi: Bungie destiny PLAYSTATION 3 playstation 4