Daniel Stroński Daniel Stroński 09.12.2014 17:04
"Nie podoba się? Dobra, to USA jej nie dostanie" - twórca Tekkena zbulwersowany krytyką Lucky Chloe
1346V

"Nie podoba się? Dobra, to USA jej nie dostanie" - twórca Tekkena zbulwersowany krytyką Lucky Chloe

Kilka dni temu zapowiedziano zupełnie nową postać, która trafi do gry Tekken 7 (PS4) - uroczą Lucky Chloe. Nie każdemu jednak przypadła do gustu dziewczynka przebrana za kota. Fala krytyki sprawiła, że Harada się obraził.

"Głupia pinda dla zboczeńców z kocim fetyszem", "co Hatsune Miku robi w BIJATYCE?!", "CO TO DO JASNEJ KURGÓRY CZĘSTOCHOWSKIEJ MA BYĆ!?", "To jest ku*wa Tekken czy je(ane Dead or Alive??" - między innymi takie komentarze (w wolnym tłumaczeniu) pojawiły się w zagranicznych serwisach i forach po przedstawieniu nowej postaci. 

Ojca serii, Katsuhiro Haradę, szczególnie poruszył komentarze na forum NeoGAF, co doprowadziło do serii tweetów:
Swoją drogą, jesteście jedynym forum Zachodu? Co za mały świat. Stworzę muskularnego skinheada specjalnie dla was. Pamiętacie, mówiliśmy, że mamy nowe postacie, ona jest JEDNĄ z KILKU.
Ten tweet z kolei sprowokował kogoś do napisania:
Proszę, dodajcie opcję usunięcia wybranej postaci, z którą nie chcesz walczyć w Arcade, na przykład Lucky Chloe. Proszę!!!!
Na odpowiedź nie było trzeba czekać długo:
Uspokójcie się, nie ma co się martwić. Ta postać będzie na wyłączność dla Azji Wschodniej i Europy. Mamy więcej postaci w TK7. Ona jest TYLKO jedną z nich. I będzie na wyłączność dla danych regionów. Nie będzie jej u was. Dlatego napisałem, żebyście się uspokoili i nie martwili.
Oczywiście wielu nie uwierzyło. Przecież hejt był zawsze i wszędzie, pewnie Harada sobie pogrywa...
Zawsze mówię poważnie. Jeśli czegoś nie potrzebujecie = nie będziemy tego wypuszczać. Jeśli potrzebujecie = wypuszczamy. To wszystko.
Pozostaje czekać na oficjalne stanowisko Bandai Namco i choć brak postaci w amerykańskiej wersji gry wydaje się mało prawdopodobny, byłoby to zdecydowanie ciekawe zjawisko w branży. Harada - osoba, która zatrzymała internetowy hejt.

Źródło: Twitter (@Harada_TEKKEN)

Tagi: Bandai Namco katsuhiro harada playstation 4 Tekken 7