Daniel Stroński Daniel Stroński 09.12.2014 16:10
Poznaliśmy szczegóły rozgrywki w "borderlandsowym" Human Element
541V

Poznaliśmy szczegóły rozgrywki w "borderlandsowym" Human Element

Równie zwariowane co seria Borderlands czy Sunset Overdrive, acz zamiast kooperacji, nastawione na wieloosobowe potyczki między graczami. W końcu dostaliśmy nieco bardziej szczegółowe informacje na temat Human Element (PS4) .

Na oficjalnej stronie gry przybliżono nieco realia i rozgrywkę z Human Element (PS4). Gra opowiada o świecie w 35 lat po wybuchu epidemii zombie. Resztki ludzi zebrały się w rzadkich fortecach i walczą ze sobą o surowce. Przeszukują opustoszałe tereny, by znaleźć cokolwiek, czym można byłoby walczyć lub wzmocnić własną fortecę.
 
Ważną rolę pełnić mają pojazdy. Na motorze łatwo przemierzyć większe odległości i łatwiej jest przeszukiwać teren, jednak warto wziąć wtedy kompana, który podczas jazdy będzie nas osłaniał, strzelając do wrogów zza naszych pleców. Jednoślad można również oblepić ładunkami wybuchowymi i poświęcić podczas ataku na bazę wroga. Albo przyciągnąć hordę nieumarłych w celu odwrócenia uwagi - wybór należy do gracza.
 
Co do sieciowego trybu - na stronie ujawniono jeden specjalny, będący połączeniem Dominacji, Capture the Flag oraz standardowego trybu Team Deathmatch. Przeciw sobie walczą dwie drużyny, po pięciu graczy każda, i celem jest przejęcie rozrzuconych po otwartym świecie pięciu złóż surowców. Zdobyte złoże daje bonus dla całej drużyny - Jedzenie zwiększy liczbę punktów życia, Generator wzmocni wytrzymałość fortyfikacji, Wieża Radiowa pozwoli na wskrzeszenie poległych bohaterów, a Bronie zwiększą zadawane obrażenia.
 
Po każdym wygranym meczu rozwiniemy swojego bohatera, zdobywając wraz z kolejnymi poziomami nowe umiejętności i bronie. Human Element (PS4) planowany jest na listopad przyszłego roku. Przypominamy zwiastun:
 

Źródło: http://robotoki.com/humanelement/

Tagi: human element playstation 4 robotoki