Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 08.12.2014 21:12
Anonimowi bronią PSN i Xbox Live?
2909V

Anonimowi bronią PSN i Xbox Live?

Koło południa pisaliśmy na temat ataku "jaszczurek" na serwery PlayStation Network oraz zapowiedzi zniszczenia Xbox Live 25 grudnia. Są jednak na tym świecie pewne siły, którym wcale nie podoba się psucie zabawy graczom i zamierzają do tego nie dopuścić. Być może.

Sytuacja brzmi dość intrygująco, bo wydaje się być żywcem wzięta z filmów o hakerach. Anonimowi wysłali wideo-ostrzeżenie do "Lizard Squad", sugerując, że nie będą tolerowali dalej działań grupy i zrobią wszystko, aby ją zniszczyć, jeśli ta podejmie jeszcze raz akcje przeciw któremukolwiek systemowi.

Stanowicie nieustanne zagrożenie dla Xbox Live i PlayStation Network. Położyliście ich serwery, wykorzystując ataki DDoS. Jeśli będziecie kontynuować ataki, to my zaatakujemy Was. To, co robicie jest po prostu złe.

Mowa tutaj o bezpośrednich atakach na członków grupy oraz współpracę z FBI, które według słów anonimowych jest na tropie członków jaszczurek. Materiał wideo z ostrzeżeniem znajduje się poniżej:

Nie wiadomo oczywiście, czy materiał wideo jest prawdziwy. Może być tak, że ktoś zrobił go dla żartów lub nie jest to oficjalna odpowiedź grupy. Nie znajduje się przykładowo na ich kanale. Z drugiej strony anonimowym może być każdy, więc kto wie? Prawdopodobnie przekonamy się na dniach.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7JYICvKis6k

Tagi: anonymous playstation 3 playstation 4 playstation network playstation vita