Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.12.2014 17:01
DLC do The Hungry Horde wyląduje jeszcze w tym miesiącu
706V

DLC do The Hungry Horde wyląduje jeszcze w tym miesiącu

Deweloperzy z Nosebleed Interactive zaskoczeni pozytywnym odzewem, chcą nam podarować to o co wielu z fanów "głodnej hordy" proszą. Jedną z najważniejszych zmian jest pełna kompatybilność z PlayStation TV, która nadejdzie wraz z patchem. Poza tym zostaną poprawione poszczególne elementy gry, tak aby przyjemność z wirtualnej rzezi była możliwie największa. Możemy się spodziewać również świątecznych dodatków do pobrania.

Poszczególne elementy gry zostaną zmienione tak, aby jak najsprawniej współdziałały z PlayStation TV i granie na dużym ekranie było jak najbardziej przyjemne. Łatka sprawi również, że niektóre z poziomów będą bardziej przystępne dla nowicjuszy. W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, dostaniemy zimowy zestaw DLC o tytule The Hungry Horde: Holiday Hijinx Pack.

The Hungry Horde Holiday Hijinx DLC pack

Film zamieszczony przez użytkownika @nosebleed_interactive

Zmieniono plansze w taki sposób, że teraz można w nie grać w porze dnia i zmierzchu. Teraz trzeba będzie przetrwać nie tylko noc, ale również dzień. Pojawią się również zaśnieżone scenerie, które urozmaicą przeprowadzanie rzezi. Pojawią się nowi przeciwnicy - możemy spodziewać się Świętego Mikołaja z mini-gunem i jego skrzatów. Pojawią się nowe mini gry oraz trofea - tym samym ich łączna liczba wzrośnie do 53. Poniżej macie nowy utwór, a w galerii zdjęcia przedstawiające nową zawartość.A kiedy to wszystko dostaniemy? 17 grudnia tego roku.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2014/12/05/hungry-horde-holiday-hijinx-dlc-lands-later-month/

Tagi: dlc nosebleed interactive playstation tv playstation vita the hungry horde