Daniel Stroński Daniel Stroński 05.12.2014 15:36
Rainbow Six: Siege gwarantuje stałą i pełną kontrolę nad postacią
885V

Rainbow Six: Siege gwarantuje stałą i pełną kontrolę nad postacią

Denerwują Was animacje, których nie można przerwać, a wokół latają naboje? System przylegania do osłon ogranicza Wasze możliwości? Rainbow Six: Siege (PS4) stawia na wolność i pełną kontrolę nad swoim bohaterem.

Jesteście w trakcie ustawiania blokady, lecz trwa to parę sekund, a przez drzwi wszedł właśnie przeciwnik. Pozornie sytuacja jest przegrana - w końcu wróg korzysta z  elementu zaskoczenia, a my jesteśmy zajęci. Tutaj jednak wchodzi wolność, gdzie puszczając przycisk wykonywania czynności, natychmiast jesteśmy gotowi do oddania strzału, a kamera przez cały czas była na drzwiach.

Porzucono również przyleganie do osłon - zamiast tego możemy wychylać się lekko na boki wciskając odpowiedniego analoga. Nawet w sytuacji, gdzie osłonę odgrywa kolega z zespołu:

"Nieustanna kontrola" jest myślą przewodnią projektantów nowego R6. Wykonywane akcje nie blokują ekranu i nie ma momentu, w którym nie moglibyśmy kontrolować ruchu postaci czy kamery. Jeśli giniemy, to ze swojej winy. No i można strzelać z pistoletu pod kątem, jak prawdziwy gangster z ulicy.

Rainbow Six: Siege zaplanowane jest na przyszły rok.

Źródło: http://rainbow6.ubi.com/siege/en-GB/news/detail.aspx?c=tcm:154-187149-16&ct=tcm:148-76770-32

Tagi: playstation 4 rainbow six: siege Ubisoft wideo