Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.11.2014 12:33
Więcej o demie Final Fantasy XV dowiemy się w grudniu!
355V

Więcej o demie Final Fantasy XV dowiemy się w grudniu!

Wszystko dzięki streamowi na żywo z imprezy Jump Festa w Tokio. Pojawią się najbardziej oczekiwane gry oraz ważne informacje o nich. Gwiazdą będzie oczywiście Final Fantasy XV (PS4), ale pojawią się inne tytuły od Square Enix.

Poza Final Fantasy XV (PS4) pojawi się również Final Fantasy Type-0 HD (PS4), Dragon Quest X, Bravely Second oraz Dragon Quest Heroes (PS4) i Final Fantasy Explorers. Całość odbędzie się 20 grudnia o godzinie 11:00 w Japonii (u nas będzie to około 3 w nocy), a tak wygląda bardziej szczegółowa rozpiska:

  • Bravely Second Special Stage - ostatnie informacje o tytule.
  • Dragon Quest Special Stage – DQX TV Jump Festa 2015 Business Trip Version - informacje o zmianach w wersji 2.4. Oprócz tego zaprezentowanie walki z niezwykłym przeciwnikiem.
  • Director Tabata’s Active Time Report JF2015 Business Trip Version - w związku ze zbliżającą się premierą Final Fantasy Type-0 HD (PS4), a wraz z nim dema Final Fantasy XV (PS4), pojawi się wiele informacji.

Wszystko będzie do obejrzenia tutaj.

Następnego dnia, 21 grudnia, o tej samej godzinie odbędzie się kolejny stream.

  • Final Fantasy Explorers – House of beginners – Side Story - duża dawka informacji o tytule zbliżającym się na 3DS.
  • Dragon Quest Special Stage - podzielony na dwie części. Pierwsza z nich to talk show dotyczący Dragon Quest Heroes (PS4). Druga część dotyczy Dragon Quest X i "Slime Quiz", który pojawi się w wersji 2.4.

Drugi stream będzie do zobaczenia tutaj.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/11/26/final-fantasy-xv-jump-festa-livestream-channel-revealed-episode-duscae-demo-will-get-new-info/

Tagi: final fantasy type-0 Final Fantasy XV jump festa 2014 playstation 4 square enix