Mateusz Greloch Mateusz Greloch 12.09.2014 15:26
Tak prezentuje się Wenus, Mars i Reef w Destiny
4732V

Tak prezentuje się Wenus, Mars i Reef w Destiny

Wczoraj prezentowaliśmy zrzuty ekranu z początkowych etapów gry, a dzisiaj chcemy Wam pokazać, jak wygląda Wenus, Mars i tajemniczy Reef w Destiny (PS4). Weźcie poprawkę na to, że zrzuty zostały wykonane za pomocą przycisku Share i jest różnica pomiędzy wyświetlanym na telewizorze obrazem i tym, co zobaczycie w galerii. Na korzyść telewizora oczywiście.

Może to wina kompresji, a może użytego w konsoli narzędzia, jednak już od paru dni zauważamy ze znajomymi, że zdjęcia są mocno skompresowane, a to co widzimy na ekranie jest dużo lepszej jakości. Niemniej poza grafiką ważny jest design postaci i lokacji, które na poniższych zrzutach prezentują się równie olśniewająco. 

Z tego miejsca chciałbym Was zaprosić na transmisję rozgrywki, którą odpalę jutro w okolicach godziny 17-18, a która pokaże jak dokładnie prezentuje Destiny (PS4) na PlayStation 4. Ostrzegam jednak, że jestem już dosyć daleko z fabułą i dla wrażliwców może roić się od spojlerów. Spójrzmy prawdzie w oczy - kto gra w Destiny dla fabuły?

Źródło: własne

Tagi: Activision Bungie destiny galeria PlayStation 3 PlayStation 4