Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.08.2014 15:20
Współpraca w Assassin's Creed Unity ma wejść na wyższy poziom
841V

Współpraca w Assassin's Creed Unity ma wejść na wyższy poziom

Jestem świadom, że promocyjne materiały z Assassin's Creed Unity (PS4) wyglądają lepiej niż ostatecznie będzie w grze, ale taka ich rola. Jest w nich jednak coś, co pozwala mi z optymizmem patrzeć na ten tytuł i mieć nadzieję, że Unity będzie tak dobre jak Assassin's Creed II™ (PS3), a dodatkowo dorzuci tryb współpracy.

Nie jestem oczywiście fanem wymuszanej współpracy przez sieć, ale kolejne doniesienia odnośnie tego trybu przekonują mnie. Przynajmniej na papierze. Gra Ubi pojawiła się na blogu PlayStation i dosyć pewnie oświadczyła, że współpraca w Unity wejdzie na wyższy poziom i wszystkim się spodoba. Nowa generacja, nowe rozdanie? Chyba tak.

Gra tworzona jest tak, by umożliwić nam różne dojścia do celu z naszym kompanem (lub kompanami), jednocześnie nie zostając wykrytym. W jaki sposób to zostanie uczynione? Dwójka Asasynów nie tylko pozwala się czuć bezpieczniej ze świadomością, że jeśli nam coś nie wyjdzie to nasz kumpel nam pomoże. Odwracanie uwagi strażników, wciąganie ich w pułapki lub oddzielanie od grup by po cichu wyeliminować. To tylko wierzchołek góry lodowej.

Kilka słów dodatkowo mamy w nowym materiale z komentarzem dewelopera.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2014/08/22/assassins-creed-unity-hands/

Tagi: Assassin's Creed Unity playstation 4 Ubisoft wideo