Marek Kłos Marek Kłos 19.08.2014 14:41
Tryb wieloosobowy Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zobaczymy jeszcze w tym tygodniu
456V

Tryb wieloosobowy Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zobaczymy jeszcze w tym tygodniu

Materiałów z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) było już całkiem sporo. Do tego każdy chętny, mógł sprawdzić swoiste płatne domo, jakim jest Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS4). Natomiast o trybie wieloosobowym nie wiemy jeszcze nic poza tym enigmatycznym stwierdzeniem Kojimy, że będziemy mogli atakować bazy innych graczy. Zmieni się to już w tym tygodniu za sprawą serwisu IGN.

Pierwszy pokaz rozgrywki wieloosobowej zobaczymy już w ten czwartek o 12 w południe czasu polskiego. Pokaz będzie zawierał 25 - minutowe demo gry, które było prezentowane za zamkniętymi drzwiami podczas tegorocznego Gamescomu. Sprawdzimy jak wygląda eksploracja otwartego świata, poznamy szczegóły dotyczące kultowej mechaniki kartonowych pudełek oraz dowiemy się jak cykl dnia i nocy wpływa na rozgrywkę.

Dodatkowo po raz pierwszy, szerszej publiczności zostanie zaprezentowana rozgrywka wieloosobowa. Wszystko to w pełnym HD i 60 klatkach na sekundę. Jak tylko w sieci wyląduje zapis tego pokazu, nie omieszkamy Wam go pokazać.

Źródło: http://uk.ign.com/

Tagi: