Mateusz Greloch Mateusz Greloch 13.08.2014 16:12
Znamy zawartość przepustki sezonowej The Evil Within
629V

Znamy zawartość przepustki sezonowej The Evil Within

Bethesda w kooperacji z Tango Gameworks podzielili się ze światem zawartością przepustki sezonowej, która rozszerzy doznania płynące z ogrywania The Evil Within (PS4). Oprócz opisu tego, co zastaniemy po wykupieniu pakietu, poznaliśmy również jego cenę, a ta może być całkiem strawna, pod warunkiem, że będzie dużo DLC.

Przepustka sezonowa pozwoli nam przeżyć wydarzenia z gry z zupełnie nowej perspektywy. W pierwszej paczce DLC, wcielimy się w postać The Keepera, który w szeregu misji przepełnionych brutalnością i sadyzmem odda się w nasze ręce. Drugie i trzecie DLC pozwoli nam wejść w skórę Julii Kidman, tajemniczej partnerki naszego głównego bohatera z głównego trybu gry. Dzięki tym paczkom mamy poznać zupełnie nowe lokacje i przeciwników oraz jeszcze bardziej wgłębić się w historię, którą poznamy kierując poczynaniami Sebastiana Castellanosa.

Cenę ustalono na poziomie 19,99 euro, co w przeliczeniu na złotówki może wynieść około 80 zł. W tej cenie otrzymamy wszystkie trzy, wymienione powyżej pakiety rozszerzeń.

Źródło: Bethesda

Tagi: Bethesda Softworks playstation 3 playstation 4 season pass tango gameworks the evil within