Mateusz Greloch Mateusz Greloch 09.08.2014 08:43
Harada prosi fanów Tekkena 7 o wsparcie w tworzeniu nowej postaci
914V

Harada prosi fanów Tekkena 7 o wsparcie w tworzeniu nowej postaci

Katsuhiro Harada zadziwił wszystkich prosząc o pomoc społeczności w temacie tworzenia zupełnie nowych postaci do gry Tekken 7 (PS4). Na razie udostępnił profil jednej z nich z nadzieją na rychły odzew i wsparcie w kwestii kulturowej, etnicznej i zgodności z motywami historycznymi. Tym razem ekipa podchodzi bardzo poważnie do tego, by przedstawione w ich grze postacie miały solidne korzenie i swoją unikalną historię,

Pierwszą postacią jaką udostępnił Harada jest Arab o nieznanym jeszcze imieniu, który, co tu dużo ukrywać, wygląda jak żywcem wyjęty z serii gier o asasynach. Japończyk szczególnie zaznaczył, że zależy mu na opinii mieszkańców bliskiego wschodu, by jak najlepiej oddać kulturę tego regionu.

Co ciekawe, ekipa zajmująca się Tekkenem w Bandai-Namco przyznała, że nad dodaniem postaci o arabskich korzeniach myślała już od 2008 roku, ale jako że składa się ona w większości z japońskich deweloperów, to nie czuli się zbyt pewnie w temacie strojów, usposobienia i nawet stylu fryzur w jakich taka postać mogłaby gustować, Koncept wygląda smakowicie i mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda się doprowadzić do tego, że ostatecznie wyląduje on w grze, Nowych postaci nigdy za wiele.

Źródło: dualshockers.com

Tagi: