Daniel Stroński Daniel Stroński 07.08.2014 18:47
Uliczne życie młodych w futurystycznym mieście tylko w Inner City Kids
656V

Uliczne życie młodych w futurystycznym mieście tylko w Inner City Kids

Roboty porwały wszystkich dorosłych, a cała nadzieja na ich wyzwolenie spoczywa w rękach dzieciaków! Na szczęście mają dostęp do całego arsenału wymyślnych broni jak wieżyczki strażnicze, granaty z kwasem, karabiny leczące i... wszystko, co tylko sobie wymyślicie.

Inner City Kids jest turową strategią, gdzie grupa nastolatków wypowiada wojnę robotom-porywaczom. Złe maszyny porwały i uwięziły wszystkich dorosłych i to zadaniem młodych jest ruszenie na ratunek matek, ojców i opiekunów prawnych, chociaż im dalej w las, tym fabuła nabrać większej głębi, niż możemy się spodziewać.

Do walki dzieciaki użyją broni skonstruowanych z tysięcy różnych części zbieranych podczas eksploracji miasta i jego podziemi, zaliczania misji i odkrywania sekretnych miejscówek. A zwiedzać warto - w końcu najlepiej walczyć przy użyciu arsenału pasującego do naszego stylu gry. W menu leczące wieżyczki, granaty z kwasem, ciche drony zdalnie sterowanie, podkładane pułapki... granicą ma być nasza kreatywność.

Każda broń składa się z dwóch części - ramy, która ustala rodzaj broni (miecz, mina, karabin, wieżyczka itp.), oraz modułu (rodzaj obrażeń, nakładane efekty, zasięg etc.). Prostota nie pozwoli nikomu się zgubić i bez samouczków będziemy mogli szybko przygotować odpowiedni sprzęt. Chcecie otoczyć się wieżyczkami strażniczymi i atakować wyłącznie za pomocą dronów? Nie ma sprawy!

Premiera na PS Vitę planowana jest na wiosnę 2015 roku, a pierwsze materiały wideo z rozgrywki już niebawem. Tymczasem galeria:

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: galeria Inner City Kids jamo games playstation vita