Michał Madanowicz Michał Madanowicz 05.08.2014 10:48
Ed Boon wyjawia następne postacie z Mortal Kombat X!
1612V

Ed Boon wyjawia następne postacie z Mortal Kombat X!

Wczoraj informowaliśmy, że jedną z postaci, jakie powrócą w Mortal Kombat X (PS4), będzie Kano. Dziś mamy dla was kolejne nowinki związane z wojownikami dostępnymi w najnowszej odsłonie serii MK. 

Różnica polega jednak na tym, że w tym przypadku źródłem nie jest wyciek z niemieckiej prasy, a sam Ed Boon. Współtwórca marki zasugerował na twitterze, że do dotychczasowej obsady Mortal Kombat X dołączą Cyrax i Sektor, zabójcy na usługach klanu Lin Kuei.

Jak możecie zobaczyć wyżej, Boon umieścił na swoim profilu zdjęcie/gif cheeseburgera. Jaki to ma związek z grą, zapytacie? Już wyjaśniam. W komentarzach pod wpisem jeden z użytkowników zażartował, że doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia Ronalda McDonalda jako fightera w nowym Mortal Kombat, na co Boon odpowiedział: - Ronald McDonald? A nie miałeś na myśli ketchupu i musztardy?

I właśnie tutaj pojawia się subtelna aluzja twórcy do dwóch wymienionych wcześniej postaci. Cyrax i Sektor w czasie produkcji Mortal Kombat 3 funkcjonowali pod kodowymi nazwami „Musztarda” i „Ketchup”. Nawiązanie jest raczej dość oczywiste.

Wygląda na to, że te dwie postacie zostaną oficjalnie ujawnione podczas sierpniowych targów gamescom (13-17.08). Pozostaje jednak pytanie, czy będą to jedyne gwiazdy MK X, jakie Boon pokaże graczom w Kolonii, czy też doczekamy się więcej ogłoszeń.

Źródło: www.twitter.com

Tagi: cyrax mortal kombat x NetherRealm Studios playstation 4 sektor Warner Bros. Interactive