Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.08.2014 19:24
Square Enix zapowie nową grę na targach Gamescom
635V

Square Enix zapowie nową grę na targach Gamescom

Na targach E3, Square zapowiedziało Rise of the Tomb Raider (PS4) i Lara Croft and the Temple of Osiris (PS4). Na targach Gamescom, które już za niecałe dwa tygodnie powinniśmy zobaczyć kolejną grę z portfolio Square.

W trakcie ostatniej konferencji z inwestorami, zamieszczono ciekawą informację, która nam umknęła. Otóż Square planuje na każdych znaczących wydarzeniach growych prezentować przynajmniej jedną, nową grę. Jak widnieje w dokumentach:

Zależnie od natury gry, są produkcje, które pasują idealnie do gatunków skupionych na rozgrywce wyłącznie w sieci, ale są także te, sprawiające się lepiej jako gry dla jednego gracza. Z ogromną starannością staramy się dopasować produkcję do danego formatu.

Nie możemy w tym momencie podawać większości przykładów, ale nowe gry zostaną ujawnione na E3 [tutaj mowa o obu Tomb Raiderach - dop. Musol], Gamescom oraz PAX.

Jeśli miałbym obstawiać jeden tytuł, to bez wątpienia byłaby to produkcja z byłego Eidosu. Mając na uwadze, że Deus Ex: Bunt Ludzkości (PS3) w Europe sprzedało się najlepiej, kontynuacja jest właśnie moim wyborem.

 

Źródło: http://www.hd.square-enix.com/eng/ir/library/docs/140512/page06.html

Tagi: eidos gamescm 2014 Square Enix