Michał Madanowicz Michał Madanowicz 01.08.2014 10:42
Beta Deep Down znowu zalicza poślizg
579V

Beta Deep Down znowu zalicza poślizg

Wczoraj narzekałem, że o Deep Down (PS4) jest stosunkowo cicho, a już kilkanaście godzin później Kazunori Sugiura podaje na twitterze nowe informacje o grze. Przypadek? Nie sądzę.

Producent nie ma dla nas niestety dobrych wiadomości. Pod koniec czerwca Sugiura przepraszał w imieniu Capcomu i zespołu deweloperskiego za brak informacji o zapowiadanej na tamten miesiąc becie, w ramach zadośćuczynienia publikując obrazek z gry. Teraz dowiadujemy się, że beta ponownie zostaje opóźniona i tak jak poprzednio, twórca zrekompensować próbuje nam to nowym zrzutem ekranu. To już robi się naprawdę niepoważne.

Mimo wszystko zdaniem Sugiury proces produkcyjny idzie zgodnie z planem, a kolejne opóźnienie ma być już ostatnim. Biorąc pod uwagę, że w sierpniu w Kolonii mieć będzie miejsce gamescom, możliwe, że rzeczywiście nie uświadczymy już żadnej obsuwy.

Wspomniany obrazek z Deep Down prezentuje jedną z pułapek, jakie znajdziemy w trakcie naszej przygody w lochach. Wnioskując po ujęciu, w tym przypadku starcie wygrała chyba pułapka.

Deep Down wciąż nie ma określonej oficjalnie daty premiery. Spekuluje się, że tytuł na rynek trafi w lutym 2015, choć niektóre plotki mówią nawet o jesieni przyszłego roku.

Źródło: www.twitter.com

Tagi: beta Capcom Deep Down kazunori sugiura obrazek playstation 4 Twitter