Daniel Stroński Daniel Stroński 05.05.2014 18:13
Marvel wymaga porządnych gier, nie chcą iść na ilość
689V

Marvel wymaga porządnych gier, nie chcą iść na ilość

Nowa gra do każdego filmu z superbohaterem komiksów Marvela? Żadnych takich! Szef firmy, TQ Jefferson, w wywiadzie dla serwisu IGN odpowiada na liczne pytania o grę z grupą Avengers i kiedy możemy się jej spodziewać.

Gry na licencjach komiksowych bohaterów są ostatnio coraz lepsze. Gry z Batmanem czy taki  Deadpool (PS3) to porządne produkcje i daleko im do średniaków na licencjach. W tym tygodniu dostaniemy The Amazing Spider-Man 2 (PS4), lecz jeśli jesteście fanami Avengersów - wyłącznie LEGO Marvel Super Heroes (PS4)Disney Infinity: Marvel Super Heroes (PS4) z tych nowszych produkcji. Kiedy możemy spodziewać się pełnoprawnej gry poświęconej grupie superbohaterów?

Prace nad grą Avengers zaczną się, gdy znajdziemy odpowiednie studio z wizją na porządną grę AAA. [...] Gracze się znają na rzeczy. Nie ruszą tłumem po coś robionego na pół gwizdka, pod premierę filmu.

Kto obawia się kolejnych Captain America™: Super Soldier (PS3) lub Thor™: God of Thunder (PS3) może więc odetchnąć z ulgą. Pytanie tylko, czy rzeczywiście szukają kogoś odpowiedniego, czy przestali poświęcać grom wystarczająco dużo uwagi i chcą po prostu naprawić swój wizerunek?

Tagi: avengers captain america iron man Marvel thor

Nie przegap