Bartek Wiak Bartek Wiak 24.04.2014 18:45
Sony i Mattel wspólnie przygotowują film o Barbie
467V

Sony i Mattel wspólnie przygotowują film o Barbie

Czas na porcję okołogrowych doniesień związanych jednak z producentem naszych ulubionych konsol. Jak się dzisiaj dowiedzieliśmy Sony Pictures oraz największy producent zabawek na świecie - Mattel, wspólnie tworzą film o Barbie.

"Filmów" o tej tematyce było już kilka. Wszystkie były jednak wyłącznie prostymi animacjami skierowanymi głównie do młodszego, damskiego odbiorcy. Teraz sprawy mają się trochę zmienić. Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie do gry żywego aktora. 

Jestem bardzo ciekaw gdzie ekipa Sony Pictures znajdzie odpowiednią aktorkę do odegrania roli Barbie. W końcu jak wiemy, dzięki niejednym prowadzonym w tym kierunku "badaniom", wymiary zabawkowej idolki każdej małej dziewczynki są dość odległe od możliwych.

Niemniej jednak film budzi spore zainteresowanie. Już teraz można w wielu miejscu natrafić na dyskusje dotyczące aktorów i tematyki tej produkcji. 

Jak donosi nam IGN, pierwsze zdjęcia mają zostać zrobione jeszcze w tym roku, a tworzona produkcja ma być jedynie początkiem dłuższej serii. 

Tagi: Barbie mattel Sony Pictures