Michał Madanowicz Michał Madanowicz 24.04.2014 15:13
Co nowego zaoferuje nam Chaos Mode w eksterminacji UFO z Call of Duty: Ghosts?
539V

Co nowego zaoferuje nam Chaos Mode w eksterminacji UFO z Call of Duty: Ghosts?

Zapowiedziane niedawno rozszerzenie do trybu Extinction w Call of Duty: Ghosts (PS4) zostanie już niedługo udostępnione także użytkownikom PlayStation 3 i PlayStation 4. Z tego powodu Infinity Ward przybliża, co dokładnie Chaos Mode wprowadzi do rozgrywki.

W oficjalnym komunikacie twórcy zwracają uwagę na niuanse, które nowy tryb ze sobą przyniesie. Chaos Mode skupia się przede wszystkim na podtrzymywaniu wysokiego współczynnika combo, co robimy poprzez eliminowanie wrogich Kryptydów, zbieranie broni i ulepszeń oraz używając swoich specjalnych zdolności. Im częściej i skuteczniej będziemy łączyć ze sobą wszystkie te aspekty rozgrywki, tym będziemy stawali się coraz potężniejsi, otrzymując przy tym różne bonusy i dodatkowe Atuty (Perks).

Szczegółową listę nagród, jakie otrzymamy wraz z kolejnymi zdobywanymi poziomami licznika combo, znaleźć możecie tutaj.

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, kiedy rozszerzenie zadebiutuje na konsolach Sony (póki co Chaos Mode dostępny jest jedynie na Xboksie 360, Xboksie One oraz PC). Infinity Ward zapowiedziało, że dodatek, podobnie jak to ma miejsce chociażby z paczkami głosowymi do trybu multiplayer, na platformach japońskiego giganta ukaże się w późniejszym, bliżej nieokreślonym terminie.

Źródło: www.community.callofduty.com

Tagi: Activision Blizzard call of duty: ghosts chaos mode extinction playstation 3 playstation 4