Michał Madanowicz Michał Madanowicz 14.04.2014 14:43
Gra zespołowa będzie kluczem do osiągnięcia sukcesu w Destiny
585V

Gra zespołowa będzie kluczem do osiągnięcia sukcesu w Destiny

Bungie nie pierwszy już raz podkreśla, że ich nowa produkcja bardzo duży nacisk kładzie na współpracę pomiędzy graczami. Na swojej oficjalnej stronie internetowej deweloper tłumaczy, co rozumie przez grę zespołową w Destiny (PS4).

Każdy gracz, niezależnie od prezentowanych umiejętności, ma być ważnym elementem drużyny. Kiedy przyjdzie nam walczyć z dużą ilością przeciwników jednocześnie, często tylko pomoc partnera i oflankowanie przez niego oponenta może nam pomóc w zakończeniu pojedynku sukcesem. W świecie Destiny odpowiadać będziemy nie tylko za siebie, ale również za naszych kompanów - bez nich szybko przywitamy się u bram niebios ze św. Piotrem.

Bungie zdaje sobie jednak sprawę, że nie wszyscy preferują działanie w grupie, zatem dla samotnych wilków także znajdzie się w grze miejsce. Przykładem są snajperzy, którzy mogą usadawiać się daleko od pola walki, osłaniając watahę z dystansu.

Destiny do sprzedaży trafi 9 września tego roku. Tytuł zostanie wydany zarówno na poprzednią, jak i nową generację konsol Sony.

Źródło: http://www.bungie.net/

Tagi: Activision Blizzard Bungie Software destiny playstation 3 playstation 4