SKLEP
Roger Żochowski Roger Żochowski 30.07.2011 09:06
Miss Gier Wideo: Zombie Edition
2872V

Miss Gier Wideo: Zombie Edition

W poprzedniej odsłonie Miss gier Wideo, w której wystartowały dziewczyny z Soul Calibur, nie brakowało emocji. Do następnej rundy mogła jednak przejść tylko jedna kandydatka. Tymczasem dzisiaj zapraszam Was na "zombie edition".xxxxx

 

Sophitia, Taki i Ivy - to one właśnie przez kilka dni regularnie wymieniały się miejscami na podium. W pewnym momencie wydawało się, że wygra Ivy, która miała już 8% przewagi nad rywalkami, jednak to Sophitia zaliczyła bardzo udany finisz, gwarantując sobie pierwszą pozycję.

A dzisiaj w Miss Gier Wideo kobitki, które w swoim wirtualnym świecie muszą użerać się z zombie. Isabela to długonoga bohaterka Dead Rising, zaangażowana w walkę z wirusem atakującym ugryzionych przez zombie ludzi. Kolejne dwie kandydatki wystapiły z kolei w serii Left 4 Dead. Rochelle to bohaterka sequela. Ta ciemnoskóra reporterka została wysłana do słynnego miasta Savanna, gdzie oczywiście musiała chwycić za broń. W pierwszej części jej odpowiednikiem była Zoey,  studentka i wielbicielka horrorów, w którym na ironię sama miała okazję wziąć udział. Ostatnia z dziewczyn, Xian Mei, ma polski rodowód, została bowiem stworzona przez ekipę z Techlandu. Już wkrótce wystąpi w Dead Island, gdzie przyjdzie jej pozbawić głowy niejednego zombiaka. Kogo dziś wybieracie?

 

 

Tagi: miss gier wideo