redakcja@pssite.com redakcja@pssite.com 31.03.2014 14:28
Granie jest tanie: Promocyjne ceny w Empiku i The Game Collection
1972V

Granie jest tanie: Promocyjne ceny w Empiku i The Game Collection

Dzisiaj w naszym nowym cyklu "Granie jest Tanie" przedstawiamy wam promocję na serię LEGO oraz kilka innych ciekawych ofert w polskim i brytyjskim sklepie. Na początek prześwietliliśmy dobrze znany sklep Empik.com oraz brytyjski The Game Collection, który ma w swojej ofercie zarówno nowe gry, jak i używane. My przedstawiamy tylko oferty na nowe gry.

Empik.com

Koszty dostawy:

0zł - odbiór w salonie Empik,

4,90 zł Poczta Polska (przedpłata),

PS3

PS Vita

The Game Collection:

Koszty dostawy: 2 funty do Polski

PS3

PS4

Dzisiaj najciekawsze propozycje to oczywiście seria LEGO oraz najnowsze NFS Rivals w Empiku, a w Brytanii same hity w dobrych cenach. Jako smaczek znaleźliśmy polskie wydanie Killzone na PS4, które jak podaje sprzedawca pochodzi z polskiego bundla PS4 i jakimś dziwnym trafem jest teraz dostępna w GB. Prawdopodobnie to ukłon w stronę naszych rodaków mieszkających na wyspach.

Czekamy na wasze komentarze. Piszcie, jakie gry chcielibyście kupić w promocji i jakie są wasze granice cenowe. Czy chcielibyście w naszym cyklu znajdować preordery, nowości czy kilkumiesięczne gry w promocyjnych cenach. Gry, na które konsole was najbardziej interesują: PS3, PS4, czy PS Vita? Postaramy się dostosować kolejne części cyklu do waszych potrzeb.

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnej promocji na swoje ulubione gry na PlayStation pobierz naszą bezpłatna aplikacje z Google Play lub App Store.

Zestawienie promocji powstaje przy współpracy naszej redakcji z autorem wyżej wspomnianych aplikacji.

Tagi: granie jest tanie promocja