Bartek Wiak Bartek Wiak 27.03.2014 21:35
W Assassin's Creed: Comet staniemy po stronie templariuszy
1379V

W Assassin's Creed: Comet staniemy po stronie templariuszy

Mówimy ostatnio sporo o nadchodzącym Assassin's Creed Unity (PS4). Dzisiaj na naszym portalu pojawił się artykuł, w którym próbujemy dowiedzieć się co na nas czeka w tej grze. Zapomnieliśmy jednak o AC, który ma wyjść w tym samym czasie co Unity. Mowa o Comet.

Assassin's Creed Unity (PS4) pojawi się na nowych konsolach, podczas gdy Assassin's Creed Comet zawita na PS3 i Xboxa 360. Mamy już pierwsze plotki dotyczące tej produkcji.

Wczoraj na francuskiej stronie GameBlog pojawił się wpis ujawniający sporo na temat tej słabszej graficznie produkcji Ubisoftu. Dowiedzieliśmy się kim ma być główny bohater i po jakiej stronie konfliktu stanie.

Źródło określiło AC: Comet jako most łączący Assassin's Creed® III (PS3) i DLC Freedom Call do Assassin's Creed IV: Black Flag (PS4). Według źródła wystąpić w grze miał syn Edwarda Kenweya z AC 4, oraz Adewale. 

Główny bohater ma nosić imię Shay i być członkiem zakonu templariuszy. Ponadto wiemy, że akcja gry będzie się działa w Północnej Ameryce i często będziemy żeglować po oceanie Atlantyckim. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie. Na teraz możemy jedynie stwierdzić, że asasynów nam w tym roku nie zabraknie.

Źródło: kotaku.com

Tagi: assassin's creed comet PLAYSTATION 3 Ubisoft