Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.03.2014 02:09
Pracownik tureckiego oddziały Sony potwierdza - The Last of Us na PS4 pojawi się latem
1616V

Pracownik tureckiego oddziały Sony potwierdza - The Last of Us na PS4 pojawi się latem

Temat wydania The Last of Us™ (PS3) na PlayStation 4 wraca jak bumerang. Plotki krążące od kilku miesięcy mówiły wprost - Sony planuje wydać kilka gier z PS3 na PlayStation 4 z poprawioną grafiką i wszystkimi paczkami DLC na jednej płycie. Produkcja Naughty Dog miała być sztandarowym tytułem. I będzie. Przynajmniej według wiceszefa tureckiego oddziału Sony.

Sercan Sulun w trakcie rozmowy z dziennikarzami CNN w programie na żywo rozmawiał na różne tematy związane z marką PlayStation. Gdy temat zszedł na wygraną kilku nagród przez The Last of Us, dziennikarze zapytali Suluna o ewentualną kontynuację gry.  Ten jednak ku zaskoczeniu wszystkich powiedział następujące słowa:

Nie, kontynuacja nie pojawi się za szybko. Ale już latem na PlayStation 4 pojawi się The Last of Us wraz z dodatkiem Left Behind w pudełkowej i cyfrowej wersji ze znacząco poprawioną grafiką.

Zaskoczenie? Dla osób nie śledzących tematu - jak najbardziej. Skoro tak wysoko postawiona osoba mówi o tym otwarcie, to albo ryzykuje posadę, albo istnieje ciche przyzwolenie wewnątrz firmy by rozmawiać na takie tematy. Całość można zobaczyć około 36 minuty na materiale, który znajdziecie tutaj.

Teraz wystarczy czekać na potwierdzenie tej rewelacji. A także na kolejne gry, które z PS3 trafią na PS4 - GTA V, które jest praktycznie potwierdzone kilkukrotnie. Mówi się też o kompletnym wydaniu Bioshocka, Batmana i Far Cry. Które z tych plotek się potwierdzą - zobaczymy wkrótce.

Źródło: http://www.multiplayer.com.tr/

Tagi: Naughty Dog playstation 4 The Last of Us