Bartek Wiak Bartek Wiak 21.03.2014 21:06
Są tacy co już grali, mamy nowe informacje o The Amazing Spider-Man 2
1462V

Są tacy co już grali, mamy nowe informacje o The Amazing Spider-Man 2

Beenox już od dłuższego czasu bawi się licencją na Człowieka-Pająka. W przyszłym miesiącu ma do nas trafić ich najnowsza produkcja The Amazing Spider-Man 2 (PS4). Na GDC było dostępne grywalne demo pajęczaka, które dostarczyło nam sporo informacji o tej grze.

W The Amazing Spider-Man (PS3) poruszanie się po mieście było całkiem widowiskowe ale przy tym nudne i dość proste. Wymagało jedynie trzymania jednego guzika i poruszania gałką. Teraz ma być trochę trudniej ale przy tym ciekawiej. Poruszanie się na pajęczynach będzie od nas wymagało wciskania dwóch guzików, jednego odpowiedzialnego za prawą i drugiego odpowiedzialnego za lewą stronę. Znaczenie będzie też miał moment naciśnięcia guzika, jeśli zrobimy to poprawnie Pająk zachowa pełną prędkość, jeśli jednak się pospieszymy lub spóźnimy to trochę go wyhamujemy.

Poza tym pojawiły się też nowe elementy. Demo zaczynało się od scen, których bohaterem była ludzka strona człowieka-pająka, Peter Parker. Gracz prowadził tam dialog z Harrym Osbornem. Podczas rozmowy pojawiały się możliwości wyboru kolejnych zdań. Gdy pojawiło się niebezpieczeństwo Peter zamienił się w bohatera i ruszył do walki.

Gracz miał do wyboru całą masę ataków. Spora część opierała się na wykorzystaniu pajęczyny, a część na zwykłych atakach fizycznych. Po udanej potyczce nadszedł czas na cichą misję. Podobno zabawa jest mniej liniowa niż w poprzedniej części i twórcy postarali się by gracz miał możliwość obrania kilku ścieżek. 

Do całego opisu dostaliśmy też garść obrazków.

Źródło: gameinformer.com

Tagi: Beenox galeria PLAYSTATION 3 playstation 4 The Amazing Spider-Man 2