Mateusz Greloch Mateusz Greloch 17.03.2014 09:43
Ubisoft odpowiada na porównania Watch_Dogs do inFamous: Second Son
1294V

Ubisoft odpowiada na porównania Watch_Dogs do inFamous: Second Son

Premiery tych dwóch tytułów nie miały ze sobą kolidować, jednak Ubisoft przesuwając premierę Watch_Dogs (PS4) sam skazał się na taki los. inFamous: Second Son (PS4) pojawi się na półkach sklepowych już w piątek, więc nie dziwmy się, że właśnie teraz postanowiono postawić w ringu obie produkcje.

Zdaniem graczy i analityków, produkcja Sucker Punch nie tylko wygląda ładniej, ale prezentuje znacznie bardziej rozbudowany system rozgrywki, jednak Ubisoft nie postanawia się poddawać i przekonuje, że gdy już dorwiemy Watch_Dogs (PS4), wybór nie będzie tak oczywisty.

Jeden z fanów dyrektora kreatywnego Ubisoftu, Jonathana Morina, podlinkował mu na Twitterze galerię z inFamous: Second Son (PS4), na której gra prezentuje swoje wdzięki, jednak ten pozostał niewzruszony:

Niestety zdanie może być nieco niefortunne, bo to właśnie inFamous jest ostatnio wszędzie, a fragmenty rozgrywki oraz zapisy pokazów latają po całej sieci, podczas gdy o zobaczeniu obszerniejszego materiału z Watch_Dogs możemy pomarzyć.

Jonathan przyznał też, że tym co wyróżni ich produkcję będzie dynamiczna mgła, dostosowująca się do efektów otoczenia oraz to, że gra jest już na ukończeniu i zespół przechodzi ją w kółko, by przekonać się czy można coś jeszcze poprawić. Potem to już tylko i wyłącznie sprawa usuwania bugów.

Zapowiada się ciekawy pojedynek, jednak z werdyktem wstrzymam się, kiedy obie gry będzie można już normalnie kupić, a nie tylko spekulować na podstawie galerii i fragmentów wideo, którymi karmią nas producenci.

Źródło: Jonathan Morin [Twitter]

Tagi: inFamous: second son PLAYSTATION 3 playstation 4 Sony Computer Entertainment Sucker Punch Ubisoft Watch Dogs