Mateusz Greloch Mateusz Greloch 13.03.2014 09:03
The Last of Us zrównuje rekord Uncharted 2
911V

The Last of Us zrównuje rekord Uncharted 2

The Last of Us ponownie zachwyciło krytyków, tym razem tych, którzy rzeczywiście znają się na swojej robocie. BAFTA [Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych] doceniła ich tytuł i nagrodziła go w najważniejszych kategoriach. Obsypane statuetkami, Naughty Dog zrównało swój własny, rekordowy wynik, który kilka lat temu osiągnęło Uncharted 2: Among Thieves™ (PS3).

The Last of Us zwyciężyło w takich kategoriach jak:

  • Najlepsza gra [GOTY]
  • Najlepsza gra Action-Adventure
  • Najlepszy scenariusz
  • Najlepsze udźwiękowienie

Oprócz tak cenionych statuetek BAFTA, The Last of Us zgarnęło ponad 230 nagród na całym świecie i zwyciężało w praktycznie każdym zestawieniu, w jakim się pojawiało. Również w naszym kraju, gra została bardzo dobrze przyjęta przez społeczność graczy i wszelakich recenzentów, którzy szczególnie docenili dojrzały scenariusz i chemię, jaką Naughty Dog włożyło między dwójkę głównych bohaterów.Zdobywając cztery statuetki jednego wieczoru, przygody Joela i Ellie zrównały rekord poprzedniej gry Naughty Dog - Uncharted 2: Among Thieves™ (PS3).

Jeśli posiadacie PlayStation 3, a jeszcze nie mieliście okazji ograć The Last of Us™ (PS3), to polecam nadrobić zaległości, bowiem jest to jedna z najlepszych gier jakie trafiły na stacjonarne konsole. Jak widać powyżej, nie tylko moim zdaniem.

Źródło: BAFTA

Tagi: bafta exclusive Naughty Dog PLAYSTATION 3 The Last of Us uncharted 2: among thieves