Mateusz Greloch Mateusz Greloch 16.12.2013 09:47
Harada odpowiada na krytykę wampirzycy Elizy w Tekken Revolution
753V

Harada odpowiada na krytykę wampirzycy Elizy w Tekken Revolution

Pamiętacie filmik prezentujący Elizę z Tekken Revolution? Wampirzyca wyróżniła się tym, że po wypiciu krwi, jej biust uległ znacznemu powiększeniu. I to właśnie to, a nie jej styl walki lub ciosy są tematem dyskusji na wielu portalach społecznościowych. Katsuhiro Harada nie wytrzymał i postanowił skonfrontować się z krzykaczami.

Na początek zaczął od wyjaśnienia fenomenu rosnących piersi:

Później troszkę się rozpisał:

Jeszcze nie zdecydowaliśmy, czy Eliza pojawi się w następnych częściach Tekkena. To przypadek eksperymentalny, a jej postać przepchnęła społeczność. Na dzień dzisiejszy nie zgadzam się z krytyką fanów odnośnie Elizy. Została wybrana przez graczy, więc krytyka w moją stronę jest bezsensowna. Przewiduję, że gracze będą się o nią kłócić, to bardzo ciekawy przypadek. Jeśli ktoś stwierdzi, że "moja racja jest mojsza!", albo "tekken powinien być ..." - to ta osoba ma bardzo ograniczone poglądy. Tekken jest wspierany przez wiele krajów i kultur, więc oczekuję rzeczowej dyskusji na temat graczy wypowiadających się w kwestii wyboru dokonanego przez samych graczy.

Następnie dodał tylko, że gracze i tak będą widzieć tylko to, co sami chcą zobaczyć, ale wcale mu to nie przeszkadza - nikt nie jest idealny.

W końcu Harada nie wytrzymał i kiedy ktoś wypowiedział się na temat mechaniki gry tą postacią, postanowił go zbesztać:

Zdaje się, że w ogóle mnie nie słuchałeś - GRAŁEŚ NIĄ? Pochodzisz z przyszłości?  System który opisujesz jest błędny. Daj se siana i do zobaczenia w przyszłości.

Ten sam fan odpowiedział mu, że system wywnioskował z udostępnionych materiałów, więc reprezentuje popularny wśród graczy pogląd "widziałem na youtube/twitchu, więc po co grać, wypowiem się". Katsu miał już nie odpowiadać, ale postanowił zrobić wyjątek:

Powiedziałeś mechanika - a mechanika, którą sobie wymyśliłeś jest błędna. Zamiast mnie atakować, powinieneś dyskutować z innymi fanami.

W końcu nastał czas, kiedy Harada postanowił sam odpuścić bezsensowne przepychanki, kończąc dysputę tequillą.

W trosce o jego wątrobę, chyba powinniśmy wstrzymać się od krytyki.

Źródło: Twitter.com/Harada_TEKKEN

Tagi: